Koszty dostawy

Dostawa do Polski

Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firm: DPD, UPS, Inpost. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie.

 

Sposób wysyłki Przewidywany czas dostawy Przewidywany czas dostawy

DPD Eurofrance

24h 22 zł.

UPS Eurofrance

24h 22 zł.

UPS Eurofrance access point

24h 9 zł

Inpost eurofrance

48h

Paczka w weekend 

13 zł

Usługi dodatkowe

 • Dostawa w sobotę (usługa dostępna zazwyczaj w okolicy oddziałów firmy kurierskiej) - dodatkowa opłata 20 zł z VAT

 

UWAGA!
Powyższe ceny obowiązują przy wysyłkach o standardowych rozmiarach i wadze przesyłek do 30 kg. Przy niestandardowych przesyłkach, w szczególności przy zamówieniach na większe liczby produktów o większych gabarytach (np. zderzaki, klapy), koszt dostawy jest ustalany indywidualnie w momencie potwierdzenia zamówienia.

Czas dostawy

 • Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

 • Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

 

 

Formy i sposoby płatności:

 

Gotówka za pobraniemPobranie

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.

Gotówkagotówka

Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie w Bielsku-Białej.

Przelew internetowy - płatności PayU

PayUW EuroFrance możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym.

Przebieg płatności

Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu bankowości internetowej imoje.pl, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Ważne: Aby Twoje zamówienie mogło zostać pomyślnie złożone, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki - poczekaj, aż strona przekieruje Cię z powrotem na eurofrance.pl.

Bezpieczne zakupy

System Dotpay wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

PayPal

paypal

Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.

Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana - przeważnie trwa to jedynie kilka minut. Po dokonaniu płatności w systemie PayPal, otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. Zwróć jednak uwagę na to, że sporadycznie może dojść na stronach PayPal do błędów, na które nie mamy wpływu.

W razie dalszych pytań dotyczących płatności, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Karty płatniczekarty

 • Visa
 • Visa Electron
 • MasterCard
 • MasterCard Electronic
 • Maestro

 

 

Dostawa za granicę

 

 Informacje ogólne

 • Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.
 • Ze względu na wahania kursu walutowego, zamówienia o wartości bardzo zbliżonej do limitu wolnego od podatku mogą podlegać zmianie. Cła i podatki (D & T) jako kurs wymiany mogą się różnić od daty zamówienia do daty odprawy celnej.
 • Skontaktuj się z urzędem celnym, aby sprawdzić, czy możesz zaimportować produkty i czy potrzebne są dodatkowe licencje lub pozwolenia.
 

Wysyłka

 • W sprawie zapytań dotyczących wysyłek UPS i FedEx, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta UPS ( United Parcel ) lub FedEX ( Federal Express )
 • Być może będziesz musiał zapłacić podatek importowy, opłaty celne lub opłatę manipulację za zamówienie. Te opłaty są oddzielne od opłaty za wysyłkę, rachunek zostanie naliczony bezpośrednio u wybranego przez Ciebie przewoźnika.


 

Informacje celne

 • Informacje na temat ceł, należności celnych przywozowych itp. Można znaleźć na stronie wyszczególnionej w tabeli poniżej.